Międzynarodowe Kazachstańskie Targi Budowlane

Wszystkie firmy zamierzające podbić wschodni rynek budowlany i instalacyjny mogą wziąć udział w kazachstańskich targach budowlanych.
Impreza o nazwie KAZBUILD 2009 – Międzynarodowe Specjalistyczne Targi Budowlane odbędzie się w dniach 02.09.2009 – 05.09.2009 w mieście Ałmaty (południowo – wschodni Kazachstan).
Organizatorzy imprezy zapraszają wszystkich zainteresowanych, chcących przedstawić swoja ofertę szerokiej rzeszy odwiedzających targi, zapoznać się z obecnymi trendami tamtejszego rynku a także poznać ofertę i możliwości konkurencji z branż takich jak:
  • budownictwo,
  • instalacje,
  • wentylacja i klimatyzacja,
  • stolarka okienna i drzwiowa,
  • wyposażenie i dekoracja wnętrz,
  • ceramika.
Spotkanie to może przynieść przedsiębiorcom niemałe korzyści, biorąc pod uwagę obecny stan rynku mieszkaniowego w Kazachstanie i fakt że władze tego kraju zamierzają do końca 2010 roku zaspokoić przynajmniej 70% zapotrzebowania rynku budowlanego, co w rezultacie ma doprowadzić do wybudowania 26 milionów m² mieszkań.

Rząd, Bank Narodowy i Agencja ds. kontroli i nadzoru finansowego Kazachstanu aby łagodzić skutki kryzysu oraz wygenerować wzrost gospodarczy w przyszłość, jako jedno z założeń wyznaczyły sobie rozwiązanie problemów na rynku nieruchomości i przeznaczył na to środki finansowe w kwocie 3 mld USD.

Dodaj komentarz

*

Informacje z branży

Nowości i bieżące informacje z branży wentylacyjnej!
Bądź na bieżąco - newsy, aktualności, informacje o nowych usługach i produktach.
Zostań użytkownikiem serwisu www.Infowentylacja.pl, załóż konto, zaloguj się, używaj kanały rss, zamów newletter. Dzięki nim będziesz otrzymywać rzetelną porcję informacji z branży wentylacyjnej.

NEWSLETTER